KONST / Litografier / Färglitografi 13207395
nr 1320 7395
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 12/50, bladets mått: 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:10:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)